- O nas
- Wynajem
- Wózki widłowe Bielsko-Biała
- Wózki widłowe Bytom
- Wózki widłowe Chorzów
- Wózki widłowe Cieszyn
- Wózki widłowe Częstochowa
- Wózki widłowe Dąbrowa Górnicza
- Wózki widłowe Gliwice
- Wózki widłowe Jastrzębie-Zdrój
- Wózki widłowe Katowice
- Wózki widłowe Kluczbork
- Wózki widłowe Kraków
- Wózki widłowe Mikołów
- Wózki widłowe Nysa
- Wózki widłowe Opole
- Wózki widłowe Piekary Śląskie
- Wózki widłowe Pszczyna
- Wózki widłowe Ruda Śląska
- Wózki widłowe Siemianowice Śląskie
- Wózki widłowe Świętochłowice
- Wózki widłowe Tarnowskie Góry
- Wózki widłowe Tychy
- Wózki widłowe Wodzisław Śląski
- Wózki widłowe Wrocław
- Wózki widłowe Zabrze
- Sprzedaż
- Relokacje
- Transport
- Serwis
- Części
- JMG Cranes
- Kontakt
© 2023 Etrans. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Kofeina
Etrans / wózki widłowe
Still RX 20 – 14 C
Still RX 20 – 14 C
Dane techniczne
| Nr ewidencyjny | ETR-0018905 |
| Marka | Still |
| Model | RX 20-14C |
| Rok produkcji | 2020 |
| Napęd | Elektryczny |
| Udźwig | 1400 kg (1.4 t) |
| Maszt | Triplex + wolny skok |
| Wysokość podnoszenia | 4200 mm |
| Wolny skok karetki | 1390 mm |
| Wysokość całkowita maszyny | 2045 mm |
| Widły (L/W/T) | 1000/100/35 mm |
| Osprzęt dodatkowy | pozycjoner |
| Opony | Superelastyczne |
| Wymiary maszyny (L/W/H) | 1950/1110/2045 mm |
| Uwagi | oświetlenie robocze |