Etrans wózki widłowe
O nas

O nas

ETRANS

Witamy na stronie Etrans
wózki widłowe

 

Firma Etrans Wózki Widłowe, jako czołowy dostawca produktów i usług związanych z branżą transportu wewnątrzzakładowego, działa na rynku polskim od ponad 20 lat.

 

Etrans. Dojrzały transport.
Łacińskie „transportare” czyli przenieść, przewieźć – to nasza specjalność.
Specjalizujemy się w pełnej organizacji i realizacji procesów logistycznych: od diagnozy i doradztwa technicznego, poprzez sprzedaż i wynajem wózków widłowych, kończąc na wsparciu Klienta w ramach serwisu wózków widłowych. Zaplanowanie i wdrożenie dla Państwa rozwiązań transportowych to usługi na najwyższym poziomie.

Nasze indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb to nasz priorytet, dlatego po 20 latach działalności możemy śmiało powiedzieć, że w Państwa ocenie jesteśmy solidnym i pewnym partnerem godnym zaufania.

Wózek widłowy – dziecko wielkiej rewolucji przemysłowej.

 Od dwukołowego wózka ręcznego po spersonalizowane wózki z czytnikami kodów RFID.

 Historia wózka widłowego sięga przełomu XVIII i XIX wieku, gdy uporczywą i długotrwałą pracę wykonywaną siłą rąk, zastąpiono pierwszymi próbami bezwysiłkowego podnoszenia towarów na platformę wspornikową.

 Szczególną popularność prototypy dzisiejszych wózków widłowych zdobyły podczas I Wojny Światowej w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania w całym przemyśle zbrojeniowym, natomiast ponad dekadę później swoją premierę miały pierwsze wewnątrzzakładowe wózki z widłami, które spełniały swoją logistyczną rolę już nie tylko w przemyśle militarnym, ale także w przedsiębiorstwach i magazynach. Kolejna Wojna Światowa i związany z nią niewyobrażalny rozwój przemysłowy spopularyzowała wózki widłowe o znanym dzisiaj wyglądzie. Ich wielkość i niezgrabność wymusiły wypracowanie modelu, który byłby w stanie zręcznie przemieszczać się w wąskich korytarzach magazynów i zakładów. Zostały zaopatrzone również w kabiny dla operatorów, zwiększając ich bezpieczeństwo.

 Współczesne wózki widłowe są prawdziwymi „centrami komputerowymi”, pozwalającymi operatorowi na kontrolowanie zasobów magazynu i stanów magazynowych. Wózek widłowy jest więc dzisiaj narzędziem absolutnie niezbędnym do efektywnego i sprawnego zarządzania magazynami.

Usługa idealna: wszystko w jednym miejscu.

 Jednym z największych atutów naszej firmy jest samowystarczalność.

 W Etrans nie tylko zaopatrzą się Państwo w wózki widłowe czołowych producentów, po uprzednio przeprowadzonej diagnozie Państwa przedsiębiorstwa oraz dzięki fachowemu doradztwu technicznemu, ale także otrzymają Państwo od nas pełną gwarancję na usługi serwisowe, a także dostęp do bazy części zamiennych oraz najwyższej jakości ogumienia dla wózków widłowych.

 Ponadto zorganizujemy i przeprowadzimy dla Państwa firmy całą  procedurę relokacyjną, lub stworzymy i pomożemy wdrożyć plan transportu wewnątrzzakładowego. Dysponujemy doskonale wykształconą kadrą serwisantów, doradców i planistów, którzy odpowiedzą na każdą techniczną potrzebę z Państwa strony.

Profesjonalna, kompleksowa obsługa może być przeprowadzona we wskazanym przez Klienta, dowolnym miejscu w kraju. 

Zobacz co znajdziesz w naszej ofercie

Nasze Usługi

Wózki widłowe / Wynajem i sprzedaż

Szeroka oferta wózków nowych i używanych

Relokację i transport specjalistyczny

Od dwukołowego, po wózki z czytnikami kodów RFID

Etrans wózki widłowe / Serwis

Oferujemy profesjonalne centrum serwisowe.

Etrans wózki widłowe / Ogumienie

Oferujemy pełną gamę najwyższej jakości ogumienia

ETRANS - TWÓJ PARTNER W BIZNESIE

ETRANS