- O nas
- Wynajem
- Wózki widłowe Bielsko-Biała
- Wózki widłowe Bytom
- Wózki widłowe Chorzów
- Wózki widłowe Cieszyn
- Wózki widłowe Częstochowa
- Wózki widłowe Dąbrowa Górnicza
- Wózki widłowe Gliwice
- Wózki widłowe Jastrzębie-Zdrój
- Wózki widłowe Katowice
- Wózki widłowe Kluczbork
- Wózki widłowe Kraków
- Wózki widłowe Mikołów
- Wózki widłowe Nysa
- Wózki widłowe Opole
- Wózki widłowe Piekary Śląskie
- Wózki widłowe Pszczyna
- Wózki widłowe Ruda Śląska
- Wózki widłowe Siemianowice Śląskie
- Wózki widłowe Świętochłowice
- Wózki widłowe Tarnowskie Góry
- Wózki widłowe Tychy
- Wózki widłowe Wodzisław Śląski
- Wózki widłowe Wrocław
- Wózki widłowe Zabrze
- Sprzedaż
- Relokacje
- Transport
- Serwis
- Części
- JMG Cranes
- Kontakt
© 2023 Etrans. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Kofeina
Etrans / wózki widłowe
Wózek widłowy Still FM-X12
Wózek widłowy Still FM-X12
Dane techniczne
| Nr ewidencyjny | ETR-0017319 |
| Marka | Still |
| Model | FM- X12 |
| Rok produkcji | 2010 |
| Napęd | Elektryczny |
| Udźwig | 1200 kg (1.2 t) |
| Maszt | Triplex |
| Wysokość podnoszenia | 6700 mm |
| Wolny skok karetki | 2200 mm |
| Wysokość całkowita maszyny | 2700 mm |
| Widły (L/W/T) | 1150/100/40 mm |
| Osprzęt dodatkowy | przesuw boczny |
| Wymiary maszyny (L/W/H) | 1670/1260/2700 mm |