- O nas
- Wynajem
- Wózki widłowe Bielsko-Biała
- Wózki widłowe Bytom
- Wózki widłowe Chorzów
- Wózki widłowe Cieszyn
- Wózki widłowe Częstochowa
- Wózki widłowe Dąbrowa Górnicza
- Wózki widłowe Gliwice
- Wózki widłowe Jastrzębie-Zdrój
- Wózki widłowe Katowice
- Wózki widłowe Kluczbork
- Wózki widłowe Kraków
- Wózki widłowe Mikołów
- Wózki widłowe Nysa
- Wózki widłowe Opole
- Wózki widłowe Piekary Śląskie
- Wózki widłowe Pszczyna
- Wózki widłowe Ruda Śląska
- Wózki widłowe Siemianowice Śląskie
- Wózki widłowe Świętochłowice
- Wózki widłowe Tarnowskie Góry
- Wózki widłowe Tychy
- Wózki widłowe Wodzisław Śląski
- Wózki widłowe Wrocław
- Wózki widłowe Zabrze
- Sprzedaż
- Relokacje
- Transport
- Serwis
- Części
- JMG Cranes
- Kontakt
© 2023 Etrans. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Kofeina
Etrans / wózki widłowe
Wózek widłowy Linde H50D-600
Wózek widłowy Linde H50D-600
Dane techniczne
| Nr ewidencyjny | ETR-0017217 |
| Marka | Linde |
| Model | H50D-600 |
| Rok produkcji | 2014 |
| Napęd | Diesel |
| Udźwig | 5000 kg (5 t) |
| Maszt | Standard |
| Wysokość podnoszenia | 5000 mm |
| Wysokość całkowita maszyny | 3400 mm |
| Widły (L/W/T) | 1380/125/50 mm |
| Kabina | ogrzewana |
| Osprzęt dodatkowy | przesuw boczny, pozycjoner |
| Opony | Superelastyczne |
| Wymiary maszyny (L/W/H) | 3200/1440/3400 mm |
| Uwagi | Oświetlenie robocze. |