- O nas
- Wynajem
- Wózki widłowe Bielsko-Biała
- Wózki widłowe Bytom
- Wózki widłowe Chorzów
- Wózki widłowe Cieszyn
- Wózki widłowe Częstochowa
- Wózki widłowe Dąbrowa Górnicza
- Wózki widłowe Gliwice
- Wózki widłowe Jastrzębie-Zdrój
- Wózki widłowe Katowice
- Wózki widłowe Kluczbork
- Wózki widłowe Kraków
- Wózki widłowe Mikołów
- Wózki widłowe Nysa
- Wózki widłowe Opole
- Wózki widłowe Piekary Śląskie
- Wózki widłowe Pszczyna
- Wózki widłowe Ruda Śląska
- Wózki widłowe Siemianowice Śląskie
- Wózki widłowe Świętochłowice
- Wózki widłowe Tarnowskie Góry
- Wózki widłowe Tychy
- Wózki widłowe Wodzisław Śląski
- Wózki widłowe Wrocław
- Wózki widłowe Zabrze
- Sprzedaż
- Relokacje
- Transport
- Serwis
- Części
- JMG Cranes
- Kontakt
© 2023 Etrans. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Kofeina
Etrans / wózki widłowe
Wózek widłowy JMG MC 350
Wózek widłowy JMG MC 350
Dane techniczne
| Nr ewidencyjny | ETR-0019100 |
| Marka | JMG |
| Model | MC 350 |
| Typ | żuraw samojezdny |
| Rok produkcji | 2024 |
| Napęd | Elektryczny |
| Udźwig | 35000 kg (35 t) |
| Wysokość podnoszenia | 14000 mm |
| Wysokość całkowita maszyny | 2295 mm |
| Kabina | Tak |
| Opony | Superelastyczne |
| Wymiary maszyny (L/W/H) | 5170/2250/2295 mm |
| Uwagi | oświetlenie robocze |
