- O nas
- Wynajem
- Wózki widłowe Bielsko-Biała
- Wózki widłowe Bytom
- Wózki widłowe Chorzów
- Wózki widłowe Cieszyn
- Wózki widłowe Częstochowa
- Wózki widłowe Dąbrowa Górnicza
- Wózki widłowe Gliwice
- Wózki widłowe Jastrzębie-Zdrój
- Wózki widłowe Katowice
- Wózki widłowe Kluczbork
- Wózki widłowe Kraków
- Wózki widłowe Mikołów
- Wózki widłowe Nysa
- Wózki widłowe Opole
- Wózki widłowe Piekary Śląskie
- Wózki widłowe Pszczyna
- Wózki widłowe Ruda Śląska
- Wózki widłowe Siemianowice Śląskie
- Wózki widłowe Świętochłowice
- Wózki widłowe Tarnowskie Góry
- Wózki widłowe Tychy
- Wózki widłowe Wodzisław Śląski
- Wózki widłowe Wrocław
- Wózki widłowe Zabrze
- Sprzedaż
- Relokacje
- Transport
- Serwis
- Części
- JMG Cranes
- Kontakt
© 2023 Etrans. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Kofeina
Etrans / wózki widłowe
Wózek specjalistyczny Hubtex 2130-EL
Wózek specjalistyczny Hubtex 2130-EL
Dane techniczne
| Nr ewidencyjny | ETR-0021249 |
| Marka | Hubtex |
| Model | MQ40 |
| Napęd | Elektryczny |
| Udźwig | 4000 kg (4 t) |
| Maszt | Standard |
| Wysokość podnoszenia | 7800 mm |
| Wolny skok karetki | 2720 mm |
| Wysokość całkowita maszyny | 3590 mm |
| Widły (L/W/T) | 1650/150/60 mm |
| Osprzęt dodatkowy | pozycjoner |
| Wymiary maszyny (L/W/H) | 2700/2880/3590 mm |